E-Sigara Likiti

0 2

E-Sigara Likiti, bir e-sigaranın buharlaştırılmış bileşenlerinden, bir pil içeren tek kullanımlık bir ısıtma cihazından ve elektronik olarak çalıştırılan bir ısıtma elemanından hazırlanır. Isıtılmış bileşen, cihazın içinde bulunan bir ısıtıcı veya bobin vasıtasıyla çalıştırılır. E-sigaranın bileşenleri, su ve gliserin karışımına benzer ayrıca E-sigaranın bileşenleri, propilen glikol ve mineral yağ ve saflaştırılmış suyla karıştırılmış propilen glikolden oluşur. E-sigara likitinde bazı aromalar ve marka isimleri de kullanılmaktadır.
E-sigaranın üretim süreci, bileşenlerin birbirine karıştırıldığı ve ardından levhalar veya diskler halinde preslendiği homojen bir süreçtir. Diskler yüksek basınç odaları içinde kapatılır ve daha sonra kürleme için soğutma ünitelerine yerleştirilir. E-sigara daha sonra mağazalarda ayrı paketler veya toplu hacimler halinde satılır.

Elektronik Sigara Likiti üreten birçok firma bulunmaktadır. Piyasada önceden ambalajlanmış sıvı veya kullanıma hazır sıvı ve üniversal sıvı veya açık sistem sıvısı olmak üzere iki tür sıvı bulunmaktadır. Hazır ambalajlı e-likit, piyasada bulunan nikotin sakızlarından elde edilebilen veya üreticiden satın alınabilen nikotin içerir. Kullanıma hazır likit, kapalı bir sistemde üretilir ve herhangi bir nikotinsiz kullanılabilir, ancak kullanıcının herhangi bir zararlı kimyasal içermediğinden emin olması gerekir.

Elektronik Sigara Likit Bileşenleri

Elektronik sigaranın çeşitli bileşenleri su, gliserin, propilen glikol ve nikotindir. Sıvıda bulunan Nikotin oldukça bağımlılık yapar; bu nedenle kullanırken dikkatli olunmalıdır. Nikotin, kullanıma hazır e-sigara sıvısında, önceden paketlenmiş elektronik sigara sıvısında olduğundan daha az miktarda bulunur, ancak açık sistem sıvısında daha fazla miktarda nikotin bulunur. Sıvıdaki su içeriği markaya göre değişmektedir. Popüler e-sigara likiti markalarından bazıları Crest, Nicocore ve Voss’dur.

Bu sigara likitindeki bileşenler, kullanıcılara tatmin edici sonuçlar verecek şekilde özenle seçilmiştir. Propilen glikol ve su gibi bazı bileşenler, kullanıcının solunum yolunda tahrişe neden olabilir. Bu nedenle, bu malzemelerle çalışırken dikkatli olunmalıdır. Birçok üretici sıvıyı kaplamak için bitkisel yağ kullanır ve E-Sigara likitinin kullanıcılarına benzersiz bir duman hissi vermesini sağlar.

Sigara içmenin kişinin yaşam süresini kısalttığı görülmüştür. Kanser gibi ölümcül hastalıklara ve diğer yaşamı tehdit eden rahatsızlıklara yakalanma riski de artar. Bu nedenle e Sigara kullanımının bırakılması şiddetle tavsiye edilir. Normal işiniz sırasında sigara içiyorsanız, kesinlikle sigarayı derhal bırakmalısınız. https://www.elektroniksigaravip4.com/ olarak sizlere Sigarayı Bıraktırıyoruz. Elektronik Sigara ürünlerimiz ve yüzlerce likit çeşitleri ile beraber sizler için çalışıyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.