Kedi Maması Arıyorsanız: Proplan

0 4

Kediler, evlerin ve iş yerlerinin vazgeçilmez evcil hayvanları arasında yer alıyor. Özellikle bir hayvan beslemek isteyenlerin en doğru hayvan olarak gördükleri kesin. Eğer sizde bir kedi beslemek istiyorsanız mama konusunda çok fazla ilgiye ihtiyacınız olacak.

Kediler, mama konusunda oldukça seçici hayvanlardır. Kedilerin tür, yaş ve sağlık durumlarına göre farklı mamalar tüketmesi gerekiyor. Türkiye’de seçkin yüzlerce mama markası bulunur iken en çok tercih edilenlerin başında ise Proplan markası geliyor.

Amerika’dan Gelen Kalite: Proplan Kedi Mamaları

Proplan kedi maması, Amerika’da üretilmekte ve Türkiye’deki satış sorumlusu ise Nestle markasıdır. Kalitesi ile tüm dünyada ilgi gören ve kedilerin beğenisini kazanmayı başaran marka yüzlerce farklı ürünü ile dikkat çekiyor.

Her kediye uygun mamanın yer aldığı katalogdaki ürünler sadece lezzeti ile değil aynı zamanda içerisindeki değerler ile de dikkat çekici. Protein, vitamin ve özel formüller ile kedilerin severek tüketecekleri mamalar arasında ilk sırada oluyor.

Yavru Kedilere Özel Proplan Mamaları

Proplan yavru kedi maması, zor bir süreçte sizlerin en büyük destekçiniz olacak. Özellikle annesinden ayrıldıktan sonra sağlıklı ve dengeli beslenmesi gereken kediler için zengin içerikleri ile dikkat çeken yavru kedi mamaları üretiliyor.

Kedilerin büyüme döneminde ihtiyaç duydukları değerler daha farklı oluyor. Yavru bir kedi yetişkin bir kedinin tüketmekte olduğu mamaları yemekte zorlanıyor. Aynı zamanda tüketmesi durumunda da sağlık sorunları yaşıyor.

Kısırlaştırma Operasyonu Sonrasında Mama Seçimi

Proplan kısır kedi maması çeşitleri, operasyon sonrasında tercih edilmesi önerilerin mamalardan oluyor. Veteriner hekimler tarafından önerilmekte olan mamalar, ameliyat sonrasında kedilerin en büyük destekçisi oluyor.

Kısırlaştırma işlemi sonrasında kedilerde sık sık obezite ve hormon bozukluğu yaşanıyor. Bu sorunlardan kurtulmak veya hiç yaşamamak adına kedinizi kısırlaştırdıktan sonra Proplan ürünlerine göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.