Kedi Maması

0 2

Mama, can dostlarımız olan kedilerin vitamin, mineral ve besin ihtiyaçlarını etkili olarak gideren ürünlerdir. Kedilerin içinde bulundukları dönem dikkate alınarak üretilen mama, farklı besin değerlerine sahip olabilir. Böylece can dostlarımız, gelişimlerine uygun şekilde beslenebilir.

Kedi maması denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerden biri, Hills markasıdır. Uzun zamandır bu alanda faaliyet gösteren firma, can dostlarımızın ihtiyaçlarına uygun ve kaliteli ürünler üretiyor. Hills kedi maması ile kedilerinizin zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekleyebilir ve onların sağlıklı bir şekilde büyümelerine yardımcı olabilirsiniz. Veterinerler ve uzmanlar tarafından tavsiye edilen markaların başında gelen Hills, üretmiş olduğu farklı ürünlerle dikkat çekiyor. Ördekli, ton balıklı, hindili ve tavuklu olan mamaları kediler büyük bir zevkle yiyor.

Hills Kedi Maması Farkı

Dünyaca ünlü mama üreticisi Hills, kedilerin içinde bulundukları dönemi dikkate alıyor ve buna uygun üretimler yapıyor. Hills yavru kedi maması da bu şekilde üretilen ürünlerden birisidir. Yavru kedilerin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde gelişimlerini devam ettirmeleri için gerekli olan bütün vitamin ve mineraller bu mamaların içerisinde yer alıyor. Protein oranı yüksek, içerisinde yeteri kadar yağ bulunan ve lezzet konusunda beklentileri karşılayan bu ürünler, ülkemizde ve dünyada yoğun olarak tercih ediliyor.

Hills kısır kedi maması, yine özel ihtiyaçları olan kedilere yönelik olarak üretilen özel bir mamadır. Bilindiği gibi kısırlaştırma sonrasında kedilerin özel bakıma ihtiyaçları olur. Özellikle beslenmelerine dikkat edilmez ise farklı sorunlar yaşanabilir. İşte bunların engellenmesi için kısır kedi mamaları tercih edilmelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.